kuhi
20 بهمن 1401 - 12:39

امام جمعه قزوین: «رسانه ها» فضا را برای مفسدان ناامن کنند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین گفت: رسانه ها باید از خلاقیت ها و نوآوری ها برای انعکاس اخبار استفاده کنند و عدالت را برجسته و برای به داد مردم رسیدن قلم برنند و فضا را برای مفسدان ناامن کنند.

 به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، آیت الله عبدالکریم عابدینی در اختتامیه هفتمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان قزوین که ظهر امروز در سالن اجتماعات مجتمع لاله برگزار شد، با اشاره به آیه ۲۰ سوره مبارکه یس و ۲۰ سوره قصص که حاوی پیام مهمی در خصوص دعوت مردم به حق و قرآن کریم و امام است، اظهار کرد: این مسائل باید مورد توجه رسانه ها و خبرنگاران قرار گیرد و برای رضایت الهی قلم بزنند.

وی افزود: هرکسی که برای خدا کار کند، حالش خوب است و اجرش را از خدا خواهد گرفت و آثار و کارش ماندگار می شود و می طلبد رسانه ها مبلغ رسالت های الهی باشند.

امام جمعه قزوین ادامه داد: رسانه ها باید از خلاقیت ها و نوآوری ها برای انعکاس اخبار استفاده کنند و عدالت را برجسته و برای به داد مردم رسیدن قلم برنند و فضا را برای مفسدان ناامن کنند.

آیت الله عابدینی ادامه داد: برخی از کسانی که دست به جیب بیت المال دارند و فساد کرده اند کم کم دارند تطهیر می شوند که هیچ مواد شوینده ای، تیره رویی و سیه رویی آنان را پاک نمی کند و ننگشان در طول تاریخ این مرز و بوم و تا قیامت باقی خواهد ماند.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین اضافه کرد: جوانمردان هستند که می توانند پیشاپیش با مفاسد مبارزه کنند که باید به میدان بیایند.

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1029556