kuhi
15 بهمن 1401 - 20:20

امام جمعه تبریز در چادر زلزله‌زدگان خوی/ دیدار چهره به چهره آل هاشم با مردم + تصاویر

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز امروز با حضور در مناطق زلزله‌زده خوی از خدمت رسانی گروه های امدادی ، سازندگی و خیریه‌ای استان بازدید در چادر زلزله زدگان حضور یافته و با آنان به گفت و گو چهره به چهره پردخت.

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، امروز نماینده ولی فقیه در استان به همراه استاندار آذربایجان شرقی و فرمانده سپاه عاشورا و متفکر آزاد نماینده مردم تبریز در مجلس با حضور در مناطق زلزله زده استان همجوار، از روند خدمت رسانی گروه‌های امدادی و جهادی استان آذربایجان‌شرقی به مردم زلزله زده بازدید به عمل آورده و در جریان نحوه خدمت رسانی قرار گرفتند.

در ابتدا آیت الله سیدمحمدعلی آل هاشم، عابدین خرّم و سردار عباسقلیزاده از اردوگاه و بیمارستان صحرایی هلال احمر بازدید کرده و به گفتگو با مردم زلزله‌زده و امدادگران پرداختند. 

فرمانده سپاه عاشورا نیز در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: اینجا دلیرمردان تبریز و آذربایجان شرقی موج خدمت به راه انداخته اند.

سردار عباسقلیزاده تصریح کرد: گروه های جهادی، دانشجویان، هلال احمر و دستگاه های دولتی با تمام وجود وارد میدان شده اند. همچنان که گفته ام سپاه عاشورا تا آخرین لحظه و تا ایجاد شرایط آرام در خدمت مردم عزیز خوی خواهد بود. 

 

 

 

پایان پیام/

منبع: فارس
شناسه خبر: 1018956