kuhi
20 بهمن 1401 - 10:05

لزوم اجرای طرح‌های اولویت دار راه های روستایی گیلان

رشت- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با بیان اینکه نسبت به رفع چالش طرح‌های اولویت دار راه‌های روستایی اقدام می‌شود، گفت: نیازمند تلاش جهادی و میدانی در حوزه راه ها هستیم.

غلامعلی نیک فهم در گفتگو با خبرنگار مهر با گرامیداشت دهه مبارک فجر، اظهار کرد: ترمیم راه‌های روستایی مهم‌ترین مطالبه مردم و به ویژه روستاییان است که تلاش شده نسبت به آن اقدام شود.

وی با بیان اینکه در حوزه راه‌های روستایی گیلان برنامه مند حرکت می‌کنیم، افزود: پروژه‌های راه روستایی در نقاط مختلف گیلان بر اساس اولویت‌ها اجرا می‌شود و در این بخش قدم‌های خوبی برداشته شده است.

مدیرکل راهداری گیلان با بیان اینکه نسبت به رفع چالش طرح‌های زمان بندی شده و اولویت دار راه‌های روستایی اقدام می‌شود، گفت: نسبت به حل مشکلات مردم بویژه در بخش راه، نیازمند تلاش جهادی و میدانی هستیم.

نیک فهم با تاکید بر تقویت زیرساخت‌های راه استان، بیان کرد: نسبت به زیرساخت‌های راه نگاه توسعه محور وجود دارد و باید ویژه مورد توجه قرار گیرد.

وی، برخورداری از محوری ایمن و مطلوب را حق مردم بویژه روستاییان دانست و افزود: اداره کل راهداری استان برای تأمین محورهای ایمن و مناسب تمام عزمش را جزم کرده است.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1029126